– Kullanıcı; üyelik prosedürlerini yerine getirirken, Site’nin Hizmet’lerinden faydalanırken ve Site’deki Hizmet’lerle ilgili herhangi bir işlemi yerine getirirken Kullanıcı Sözleşmesi’nde yer alan tüm şartlara, Site’nin ilgili yerlerinde belirtilen kurallara ve yürürlükteki tüm mevzuata uygun hareket edeceğini, Kullanıcı Sözleşmesi’nde ki tüm şart ve kuralları anladığını ve onayladığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

-Kullanıcı, yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince veya diğer Kullanıcılar ile üçüncü şahısların haklarının ihlal edildiğinin iddia edilmesi durumlarında, ucuzrandomkey.com’ un kendisine ait gizli/ özel/ ticari bilgileri gerek resmi makamlara ve gerekse hak sahibi kişilere açıklamaya yetkili olacağını ve bu sebeple ucuzrandomkey.com’ un her ne nam altında olursa olsun tazminat talep edilemeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

-Satın aldığınız ürünlerin açıklamasını dikkatlice okuyunuz. Açıklamada otomatik teslimat yapıldığına dair bir bilgi veriliyorsa satın aldıktan sonra ürün otomatik olarak mail adresinize gönderilir.

-Otomatik teslimat olan ürünler anında teslim edilir. Diğer ürünleri satın aldıktan sonra bize canlı destek üzerinden veya e-mail atarak geri dönüş alabilirsiniz. Ürünleriniz 1 – 24 saat içerisinde sorunsuz bir şekilde gönderilecektir.

-Sitemize ödemelerinizi PAYTR ödeme sistemleri aracılığıyla %100 güvence ile yapmaktasınız. Bilgileriniz korunur ve asla paylaşılmaz.

-Satın alınan ürünlerde para iadesi kabul edilmez. Her dijital ürün gibi bu üründe tek kullanımlık olduğu için müşteri teslim aldığı ürünü beğenmediği taktirde iade edemez.

-Sosyal mecralarda forumlarda vs yerlerde kuruluşumuzu zedeleyen müşterilerin garantileri ne yazık ki yok sayılır.

-Kullanıcı’lar ve ucuzrandomkey.com hukuken bağımsız taraflardır. Aralarında ortaklık, temsilcilik veya işçi-işveren ilişkisi yoktur. Kullanıcı Sözleşmesi’nin onaylanması ve uygulanması sonucunda, ortaklık, temsilcilik veya işçi-işveren ilişkisi doğmaz.

ucuzrandomkey.com “Kullanıcı Sözleşmesi”‘ni değiştirme hakkını elinde tutar.

TEPEYE DÖN